úvodúvodOtázkyO násO projekte
pôžičky ihneďavizo
stin
eŽiadosť.sk > O projekte

O projekte eŽiadost.sk

eŽiadost.sk vznikla za účelom maximálne zrýchliť proces podania žiadosti o finančné produkty. Žijeme v dobe, keď sa internet stal neoddeliteľnou súčasťou každodenného života nás všetkých. Internet priniesol do nášho spôsobu života mnoho zásadných zmien v prístupe k informáciám a predovšetkým k zrýchleniu rozličných aktivít.


eŽiadost.sk nasleduje tieto trendy a kladie si za cieľ ušetriť Vám čas a zjedušit prístup k finančným produktom. Pomocou našich interaktívnych online formulárov si jednoducho môžete simulovať napríklad výšku splátok alebo výšku požičanej sumy. V prípade, že budete so simuláciou spokojní, môžete si o daný produkt rovno požiadať.


Zažiadať môžete o pôžičku, hypotéku alebo konsolidáciu pôžičiek. Pretože sa jedná o bankové aj nebankové produkty, úrokové sadzby (a RPMN) jednotlivých produktov sú dostupné pre väčšinu klientov. Do budúcna pripravujeme rozšírenie o ďalšie online produkty, ktoré Vám ušetrí čas a zjednoduší vybavenie.

Kontakty

Jednotlivé finančné produkty zaisťujú zmluvní partneri.


Ing. Radek Šmach, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře

Česká republika

Zaujímavé akcie

Pravidelne navštevovať naše stránky sa rozhodne oplatí. Čas od času tu nájdete zaujímavé akčné ponuky na konkrétne produkty.


Odporučte nás

Sme presvedčení, že s našimi službami budete maximálne spokojní a odporučíte je svojim známym, rovnako ako to doteraz urobilo veľa ľudí.

eŽiadosť.sk

Najrýchlejší spôsob ako dojednať finančné produkty je online cez internet. Využite našich žiadostí a ušetrite svoj čas strávený v bankách.


© 2009 - 2021 www.eŽiadosť.sk, všetky práva vyhradené.
Ing. Radek Šmach, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, Česká republika, Nie sme poskytovateľom pôžičiek