úvodúvodOtázkyO násO projekte
pôžičky ihneďavizo
stin
eŽiadosť.sk > Vaše časté otázky

Vaše časté otázky

Nižšie nájdete najčastejšie otázky, na ktoré sa väčšinou pýtate. V prípade, že tu nenájdete odpoveď pre vašu otázku, sme pripravení vám ju zodpovedať individuálne. Operátori call centra vám ochotne odpovedia na všetky vaše otázky a pomôžu so žiadosťou. Ponuku produktov neustále rozširujeme.

Otázka: O čo všetko možno žiadať?

Prostredníctvom našich stránok môžete žiadať o pestrú paletu finančných a úverových produktov. Jedná sa predovšetkým o pôžičky, hypotéky a konsolidáciu pôžičiek.

Otázka: Prečo žiadať na eZiadost.sk?

Odpoveď je jednoduchá. Využitím našich služieb ušetríte drahocenný čas, ktorý by ste inak strávili čakaním v radoch alebo obiehaním pobočiek finančných spoločností. S nami nemusíte nikam chodiť a nemusíte na nič čakať. Pomocou našich interaktívnych online formulárov si jednoducho môžete simulovať výšku splátok a výšku požičanej sumy. V prípade, že budete so simuláciou spokojní, môžete si o daný produkt rovno požiadať.

Otázka: Ako to všetko funguje?

Všetko je naozaj jednoduché a rýchle. Zvolíte si požadovaný produkt a prejdete k online žiadosti. Po jej vyplnení budete kontaktovaný zákazníckym centrom na dokončenie vašej žiadosti.

Otázka: Môžem mať negatívny záznam v registroch dlžníkov?

Áno, ponúkame rôzne pôžičky pre rôznych ľudí. Záznam v registri nemusí byť vždy prekážkou na schválenie pôžičky. Vždy záleží na Vašej konkrétnej situácii.

Otázka: Kto je poskytovateľom služieb?

Partnerom pre poskytovanie finančných služieb sú partneri, ktorí sú pripravení vyjsť maximálne v ústrety Vašim požiadavkám.

eŽiadosť.sk

Najrýchlejší spôsob ako dojednať finančné produkty je online cez internet. Využite našich žiadostí a ušetrite svoj čas strávený v bankách.


© 2009 - 2021 www.eŽiadosť.sk, všetky práva vyhradené.
Ing. Radek Šmach, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, Česká republika, Nie sme poskytovateľom pôžičiek