úvodúvodOtázkyO násO projekte
pôžičky ihneďavizo
stin
eŽiadosť.sk > Pôžičky bez registra online

Pôžičky bez registra a príjmu pre každého

Každá pôžička prebieha schvaľovacím procesom, ktorý vyhodnocuje rôzne aspekty, ako sú príjem, úverové zaťaženie a životnú situáciu. Všeobecne možno povedať, že sa zisťuje bonita žiadateľa a jeho schopnosť splatiť pôžičku. Jedným z parametrov je tiež platobná morálka pri minulých pôžičkách.

Všetky zakopnutia a priestupky proti riadnemu splácania sú zaznamenané v registri dlžníkov. Pôžičky, ktoré tento register neberú do úvahy, sa nazývajú pôžičky bez registra a a sú oveľa dostupnejšie.

Dostupné pôžičky

V bankovej oblasti tieto pôžičky nehľadajte. Banky vždy nahliadajú do týchto registrov a bez registra pôžičku neschváli.
U nebankových pôžičiek je situácia iná. Nebankové sféra vypĺňa oblasť, kde banky nepožičia, ale existuje záujem zo strany žiadateľov. Pôžičky bez registra poskytujú skôr menšie nebankové inštitúcie a to formou pôžičky do výplaty, ktorá je obmedzená sumou 500 EUR.


Pôžičky bez registra a príjmu

Nebankový Register SOLUS je, záujmové združenie právnických osôb. Do regsitru zapisujú informácie o platobnej morálke svojich klientov najmä nebankové finančné inštitúcie (banky, telekomunikační operátori a distribútori energií). Ak teda nezaplatíte za telefon, plyn či elektrinu, Vaše šance na získanie klasickej pôžičky je minimálna. Problémom niekedy býva tiež preukázanie dostatočného príjmu. Niektorí poskytovatelia toto potvrdenie o príjme nevyžadujú.


Pôžičky pred výplatou online

Pôžička do výplaty registre väčšinou nerieši a je Vám plne k dispozícii. Vyplňte jednoduchú online žiadosť a získate peniaze do niekoľkých minút na Váš účet.

eŽiadosť.sk

Najrýchlejší spôsob ako dojednať finančné produkty je online cez internet. Využite našich žiadostí a ušetrite svoj čas strávený v bankách.


© 2009 - 2021 www.eŽiadosť.sk, všetky práva vyhradené.
Ing. Radek Šmach, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, Česká republika, Nie sme poskytovateľom pôžičiek