úvodúvodOtázkyO násO projekte
pôžičky ihneďavizo
stin
eŽiadosť.sk > Pôžička Cofidis

Cofidis pôžičky

Jedným z hlavných hráčov na poli nebankových pôžičiek a spotrebiteľských úverov na Slovensku je spoločnosť COFIDIS, a. s.. Medzinárodná finančná spoločnosť COFIDIS sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov na diaľku. COFIDIS ponúka jednoduché finančné produkty dostupné každému a zaručuje zákaznícky servis na profesionálnej úrovni.


Vďaka modernej komunikačnej technológii, ako sú telefóny, internet, pošta, máte jednoduchý prístup ku všetkým službám COFIDIS, keď ich potrebujete. Produkty COFIDIS sú jednoduché a postavené na báze revolvingové úveru.

Typy úverov:

Klasický úver

Klasický spotrebiteľský úver (pôžička) je jedným z najbežnejších druhov úverov. Tieto úvery môžu byť účelové a neúčelové. V prípade účelového úveru musíte vopred uviesť, na akú vec budú získané prostriedky z úveru použité a neskôr musíte tento účel dokladovať.

Medzi najviac poskytované druhy úverov patria neúčelové úvery. U takéhoto úveru nezáleží na tom, na čo získané peniaze použijete. Vybavenie neúčelového úveru býva rýchle s minimálnou administratívou. Klasický úver sa spláca v pravidelných splátkach, ktoré po zaplatení už nemôžete použiť.

Revolvingový úver

Revolvingový úver je špecifický. Možno ho prirovnať k obyčajnej pôžičke, ktorá má navyše jednu vlastnosť a tou je obnoviteľná finančná rezerva. S každou uhradenou mesačnou splátkou si sporíte sumu, ktorú si potom v prípade potreby môžete znovu požičať a to bez vybavovania akýchkoľvek ďalších formalít. Výhodou revolvingového úveru je možnosť svoj úver opakovane čerpať bez dokladovania účelu a ďalšieho papierovania.

Cofidis Úver Flexi+

Tento neúčelový úver je určený pre univerzálne použitie - môžete ho využiť na nákup domácich spotrebičov, vybavenie domácnosti, financovanie dovolenky alebo napríklad obstaranie nového auta.

Vašu pôžičku vybavíte pohodlne online, nemusíte nikam chodiť ani meniť banku. Stačí si v úverovej kalkulačke vybrať sumu, mesačnú splátku a dĺžku splácania. Vedľa neuveriteľne nízkych splátok je tu výhodou nulový poplatok za vybavenie pôžičky a tiež veľmi rýchle posúdenie žiadosti o úver - už za 10 minút budete vedieť, či úver dostanete.

Predaj na splátky

Ak snívate o nejakej veci a chýba vám časť peňazí, ponúka Cofidis predaj na splátky. Splátkový predaj je jednoduchý spôsob, ako nakúpiť tovar bez hotovosti v predajniach obchodných partnerov spoločnosti COFIDIS.

Nákup na splátky je jednoduchý

Vyberte si tovar, s predajcom sa dohodnite na výške platby v hotovosti a počte splátok. Po podaní žiadosti a predložení dokladov sa na mieste dozviete, či je Váš úver schválený. Po kladnom vybavení s Vami predajca podpíše zmluvu a vybraný tovar si môžete odniesť domov. Nákup na splátky je určený pre občanov, ktorí dovŕšili 18 rokov, majú pravidelný a trvalý zdroj príjmu a bankový účet vedený v ktorejkoľvek banke.

Potrebné doklady

  • platný občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (pas, rodný list, vodičský preukaz, preukaz zo zdravotnej poisťovne, platobná karta)
  • potvrdenie o výške príjmu (len pre úver nad 1667 EUR)
  • zamestnanec - potvrdenie na formulári COFIDIS (nie starší ako 1 mesiac)
  • SZČO - kópia posledného daňového priznania s pečiatkou daňového úradu
  • dôchodca - kópia posledného výmeru dôchodku

Ak plánujete nakúpiť v predajniach, ktoré nie sú obchodnými partnermi Cofidis, využite Úver Flexi+. Tým získate potrebnú finančnú čiastku na Váš bankový účet, ešte pred nákupom.


Viac na www.cofidis.sk.
eŽiadosť.sk

Najrýchlejší spôsob ako dojednať finančné produkty je online cez internet. Využite našich žiadostí a ušetrite svoj čas strávený v bankách.


© 2009 - 2021 www.eŽiadosť.sk, všetky práva vyhradené.
Ing. Radek Šmach, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, Česká republika, Nie sme poskytovateľom pôžičiek