úvodúvodOtázkyO násO projekte
pôžičky ihneďavizo
stin
eŽiadosť.sk > Pôžička bez dokladovania príjmu

Pôžička bez dokladovania príjmu

Jednou z najznámejších nebankových pôžičiek vôbec je pôžička bez dokladovania príjmu. Ide o rýchly nenáročný systém, kedy požiadate cez internet, spresníte prípadné telefonicky detaily a následne vám na účet prídu peniaze. Návšteva pobočky vo väčšine prípadov nie je nutná. Je to ten najľahší spôsob, ako dostať čo najrýchlejšie peniaze na účet.

Ľahké dokladovanie príjmov

Vďaka tomu, že pôžičky bez dokladovania príjmu vo svojom názve nesú celú logiku, nie je nutné vysvetľovať, že nie je potrebné dokladovať žiadne potvrdenie ani dokumenty o veľkosti príjmu žiadateľa, ani jeho prípadného manžela alebo druha. Je to jednoduché a bez zbytočného papierovania. Táto pôžička je vhodná aj pre tých, ktorí príjmy majú, ale nechcú je z najrôznejších dôvodov dokladovať. Ponúka ju predovšetkým nebankový poskytovatelia, ale nájdeme ju občas aj v banke


Rôzne vlastnosti pôžičky bez príjmu

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú veľmi variantné a záleží vždy na danom poskytovateľovi, akú formu preferuje a ponúka. Štandardne ide o pôžičkyniekoľkých stoviek až niekoľkých desiatok tisíc EUR. Vždy ide o to, ako je pôžička zaistená, akú máte bonitu a prípadne, kto o ňu žiada.


Individuálny prístup k dokladovania príjmu

Pôžička bez dokladovania príjmu je nenáročná na administratívu. Na druhú stranu je ale potrebné myslieť na to, že nie je úplne jednoduché ju získať. Poskytovateľ potrebuje vedieť aspoň základnú predstavu o Vašej bonite.

Čo všetko so môže počítať do dokladovania príjmu? Vždy musíte predložiť aspoň dva doklady totožnosti a prípadne kontaktný doklad, ktorý overí váš účet a spojenie s bankou, kam majú byť peniaze zaslané. Obratom následne už stačí len vyriešiť dokumentáciu a peniaze môžu byť vaše bez čakania.

Pôžička stoviek EUR

Medzi najschodnejšiu pôžičku potom radíme pôžičku do výplaty, ktorá ponúka stoviek EUR takmer všetkým, bez nárokov na dokladovanie. Šancu tu majú ľudia nielen bez dokladovatelneho príjmu, ale aj so záznamom v registri. Je však drahšia ako klasická pôžička.

eŽiadosť.sk

Najrýchlejší spôsob ako dojednať finančné produkty je online cez internet. Využite našich žiadostí a ušetrite svoj čas strávený v bankách.


© 2009 - 2021 www.eŽiadosť.sk, všetky práva vyhradené.
Ing. Radek Šmach, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, Česká republika, Nie sme poskytovateľom pôžičiek