úvodúvodOtázkyO násO projekte
pôžičky ihneďavizo
stin
eŽiadosť.sk > Home Credit pôžička

Home Credit pôžička

Nebanková spoločnosť Home Credit Slovakia a.s je jedna z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov: pôžičky na mieste predaja, hotovostné pôžičky, auto úvery, revolvingové pôžičky, kreditné karty a spojenie úverov.

Hotovostná pôžička

Hotovostná pôžička od Home Credit Vám môže poskytnúť od 400 - 6.000 EUR su splatnosťou až 84 mesiacov. Nebudete potrebovať ručiteľa ani zástavu. Spôsob splácania aj výber peňazí si nastavíte podľa svojich potrieb.

Ak sa Vaša situácia zmení, môžete si upraviť splátky. Pôžičku získate v priebehu pár minút. Môžete si dojednať poistenie schopnosti splácať - to zahŕňa napríklad poistenie straty zamestnania, ukončenie podnikateľskej činnosti alebo dlhodobej pracovnej neschopnosti.


Potrebné doklady

  • 2 platné doklady totožnosti (cestovný pas, vodičský preukaz, rodný list)
  • Občania SR musia vždy doložiť občiansky preukaz
  • Potvrdenie o príjme (výpisy z účtov, daňové priznanie, výmer dôchodku)
  • SZČO - presný názov, adresu, telefónne číslo a IČO
  • zamestnanec - údaje o svojom zamestnávateľovi

Kreditná karta

Kreditné karty už dávno nie sú len doménou Bank. S Premia kartou - nebankovou kreditnou kartou od HomeCredit, môžete nakupovať aj keď nemáte ušetrené peniaze.

Ak vrátite vyčerpané peniaze do 20. dňa následujúceho mesiaca, neplatíte žiadne úroky. S každým ďalším nákupom sa Vám pripočítavajú prémiové eura. U partnerov Home Credit získate okamžitú zľavu na nákup až 10%.

Pôžička na auto

Vedľa hotovostné pôžičky na čokoľvek ponúka spoločnosť Home Credit tiež účelovú pôžičku na auto pre pre fyzické aj právnické osoby. Tá je určená pre financovanie osobného i úžitkového vozidla do hmotnosti 3,5 t.

Minimálna výška úveru už od 1 000 € a voliteľná doba splácania od 2 do 7 rokov. S flexibilnou výškou splátok podľa splátkového kalendára.


Viac na www.homecredit.sk.
eŽiadosť.sk

Najrýchlejší spôsob ako dojednať finančné produkty je online cez internet. Využite našich žiadostí a ušetrite svoj čas strávený v bankách.


© 2009 - 2021 www.eŽiadosť.sk, všetky práva vyhradené.
Ing. Radek Šmach, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, Česká republika, Nie sme poskytovateľom pôžičiek