úvodúvodOtázkyO násO projekte
pôžičky ihneďavizo
stin
eŽiadosť.sk > Pôžička pre nezamestnaných

Pôžička pre nezamestnaných

V minulosti bolo takmer nemožné, aby nezamestnaní ľudia získali pôžičku, pretože nepredstavovali pre poskytovateľov úverov dostatočnú záruku, že svoje záväzky splní. Tieto doby sú našťastie preč a v dnešnej modernej a pokrokovej dobe existuje niekoľko nebankových spoločností, ktoré požičia nezamestnaným osobám.

Krátkodobá pôžička nezamestnaným

Pôžička pre nezamestnaných patrí medzi krátkodobé rýchle pôžičky a spoločnosti, ktoré ich majú vo svojej ponuke, vám môžu poskytnúť sumu od 25 až po 500 EUR na dobu až 30 dní. Dôležité je ale spomenúť, že prvá pôžička je zvyčajne stanovená do výšky 200 EUR a až u opakovaných žiadostí sa táto hranica navyšuje až do maximálneho limitu. Celá pôžička vrátane poplatkov je splatná jednorazovo na konci dohodnutej doby splatnosti.


Pôžička na preklenutie obdobia bez práce

U bánk a radu nebankových poskytovateľov pôžičiek budete vyzvaní na potvrdenie príjmu. To sa deje na základe písomného potvrdenia zamestnávateľa, u SZČO daňovým priznaním alebo potvrdením príslušného formulára, ktorý Vám dá poskytovateľ pôžičky. Pôžička bez potvrdenia o príjme tento krok nevyžaduje.


Mierne podmienky

Pôžička pre nezamestnaných si nekladie žiadne zvláštne podmienky - dosiahne na ňu takmer každý plnoletý žiadateľ s trvalým pobytom na území SR, bežným účtom, mobilným telefónom a prístupom na internet. Vzhľadom na to, že nemusíte dokladovať svoje príjmy, pôžičku vybavíte behom pár minút a výsledok žiadosti vám príde obratom na email alebo SMS správou. V prípade, že nemáte k dispozícii bežný účet alebo na neho máte exekúciu, môžete si nechať peniaze vyplatiť na ruku alebo zloženkou. V prípade exekúcie býva sa schválenie pôžička problém.

Pôžička nie je riešenie

Ak ste nezamestnaní a nedostáva sa Vám peňazí, neprepadajte ilúzii, že pôžička Vašu situáciu vyrieši. Riešením je jedine snaha o získanie trvalého zamestnania. Ponuky práce nájdete napríklad na praca.sme.sk. Špecializované internetové servre a pracovné agentúry vám so sehnáním novej práce pomôžu.

eŽiadosť.sk

Najrýchlejší spôsob ako dojednať finančné produkty je online cez internet. Využite našich žiadostí a ušetrite svoj čas strávený v bankách.


© 2009 - 2021 www.eŽiadosť.sk, všetky práva vyhradené.
Ing. Radek Šmach, Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, Česká republika, Nie sme poskytovateľom pôžičiek